Eten, we doen het allemaal, iedere dag weer. Soms een snelle hap, soms een uitgebreid diner. En we weten vaak ook wel wat we lekker vinden. Waar we minder vaak bij stilstaan is de weg die het voedsel aflegt voordat het op ons bord ligt. Maar daar gaat nu verandering in komen. Want onze opdrachtgevers in Almelo, Hengelo en Oldenzaal zijn volop op zoek naar mensen die willen helpen om de beste kwaliteit en de mooiste desserts op tafel te krijgen.

Als productiemedewerker of logistiek medewerker food speel je een belangrijke rol in het (deels) geautomatiseerde proces van voedselverwerking. Binnen dit geautomatiseerde proces zijn ook operators nodig. Kortom er zijn heel veel mogelijkheden en vacatures bij onze opdrachtgevers in Twente.

Ben jij nieuwsgierig geworden en wil jij aan het werk in deze sector? Bekijk dan de vacatures van onze opdrachtgevers Food Connect in Almelo, de Zuivelhoeve in Hengelo en Dessertmeesters in Oldenzaal.

Enkele velden zijn niet juist ingevuld.
  • Magazijn/logistiek
  • Oldenzaal
  • 40 uur
  • 2800 - 3600 per maand

Ben jij een ervaren logistiek professional met een passie voor het aansturen van teams en het optimaliseren van processen? Dan zijn wij op zoek naar jou als logistiek teamleider voor onze winkelbedrijven!

  • Magazijn/logistiek
  • Oldenzaal
  • 24 - 40 uur
  • 11 - 14 per uur

Ben jij op zoek naar een gave baan als orderpicker?

  • Magazijn/logistiek
  • Oldenzaal
  • 24 - 40 uur
  • 11 - 14 per uur

Zoek jij een baan in logistiek bij een prachtig familiebedrijf? Lees dan verder!

  • Magazijn/logistiek
  • Hengelo Ov
  • 40 uur
  • 13 - 17 per uur

Heb jij een Reachtruckcertificaat en ben je op zoek naar een leuke baan in de logistiek? Lees snel verder!

  • Industrie/productie
  • Oldenzaal
  • 24 - 40 uur
  • 11 - 14 per uur

Ben je gek op ijs? Dan is dit jouw kans! Wij zoeken namelijk meerdere productiemedewerkers voor een grote ijsproducent in Oldenzaal.

  • Techniek
  • Hengelo
  • 32 - 40 uur
  • 15 - 18 per uur

Wil jij werken in een moderne ijsfabriek, in een ruime en schone omgeving, waar jij er voor zorgt dat de machines blijven draaien? We komen graag met je in contact.

  • Magazijn/logistiek
  • Oldenzaal
  • 40 uur
  • 2800 - 3600 per maand

Word jij enthousiast van het coördineren van logistieke processen in een dynamische omgeving en heb jij ervaring als teamleider? Dan hebben wij een smakelijke uitdaging voor jou! Wij zijn op zoek naar een gedreven Logistiek Teamleider voor onze klan ...

  • Industrie/productie
  • Hengelo Ov
  • 40 uur
  • 12 - 15 per uur

Ben jij opzoek naar een baan in de functie van operator en wil jij graag in ploegen werken? Lees dan snel verder!

  • Food
  • Oldenzaal
  • 32 - 40 uur
  • 11 - 13 per uur

Ben jij op zoek naar cool vakantiewerk, en heb je een grote passie voor ijs? lees dan snel verder!

  • Food
  • Oldenzaal
  • 32 - 40 uur
  • 11 - 13 per uur

Ben jij op zoek naar cool vakantiewerk, en heb je een grote passie voor ijs? lees dan snel verder!

Uitgelichte opdrachtgevers in Twente

Dus… ben jij ook nieuwsgierig geworden en wil jij aan het werk in deze sector? Bekijk dan onze vacatures van onze opdrachtgevers!

Zuivelhoeve

Voor de beste zuivel van Nederland nemen we je mee naar het Twentse dorpje Twekkelo, aan de grens met Hengelo, naar de boerderij van de familie Roerink. Al generaties lang werken ze hier met trots aan producten voor de Zuivelhoeve. Ondertussen kent het bedrijf 71 eigen winkels en zijn hun producten in diverse supermarkten te vinden. Zelfs in België en Duitsland! In Oldenzaal is nog een locatie van de Zuivelhoeve waar de producten van de Dessertmeesters worden vervaardigd. Er is dus veel werk te verzetten en daar kunnen ze jouw hulp goed bij gebruiken. Op diverse functies in de productie en logistiek.  Beide bedrijven kenmerken zich door een nuchtere houding en samen de klus klaren. Zit jouw functie er niet tussen maar zie je jezelf hier wel werken? Informeer gerust naar de mogelijkheden!

Food Connect

Aandacht voor eten! Dat is waar Food Connect voor staat. Vanuit de locatie in Almelo worden de mooiste gerechten bereid met verse ingrediënten. Respect en aandacht gaan als een rode draad mee, ook voor en tussen de medewerkers. Mensen die bij Food Connect komen werken moeten zich vooral thuis voelen. Een fijne werkplek waar respect is voor elkaar. Dus gewoon samenwerken, klanten tevreden stellen en goede communicatie. Omdat Food Connect doorgroeit is er ruimte voor nieuwe medewerkers op diverse afdelingen. Naast de vaste banen werken we ook met een flexpool waardoor pieken opgevangen kunnen worden. Binnen de flexpool zijn veel mogelijkheden. Dus ben jij student, parttime beschikbaar of zoek je zelf juist flexibiliteit in je werkweek? Informeer dan eens bij ons naar de mogelijkheden.